II podologiczna konferencja o rehabilitacji w Bydgoszczy

II podologiczna konferencja naukowo-szkoleniowa „Zdrowa stopa-krok w przyszłość” Bydgoszcz, 29.09.2018- Hotel Słoneczny Młyn

Zapraszamy do udziału w II podologicznej konferencji naukowo- szkoleniowej „Zdrowa stopa-krok w przyszłość” organizowanej przez Centrum Edukacyjno-Nuakowe im.Sue Ryder oraz Rehabilitację Specjalistyczną w Bydgoszczy. Cele konferencji jest przybliżenie najnowszych wyników badań i doświadczeń w zakresie diagnostyki wad postawy i chodu za pomocą cyfrowych obrazów, a także innowacyjnego podejścia terapeutycznego do wybranych patologii stóp. Część pierwsza konferencji zostanie poświęcona tematom ściśle medycznym. Swój referat w tej dziedzinie wygłosi członek Instytutu Przemysłu Skórzanego w Krakowie, mgr Bożena Rajchel- Chyla. W temat wpływu, jaki sport wywiera na zdrowie stóp wprowadzi nas specjalista ortopeda-traumatolog dr n. med. Paweł Walasek.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach. Będzie mogli się Państwo zapoznać z zagadnieniami dotyczącymi rehabilitacji oraz pielęgnacji stóp jak również z cyfrową daignostyką wad postawy i chodu.

Wszelkie dodatkowe informację zawarte są na stronie www.sueryder.org.pl lub pod numerem telefonu: 503-098-763

zaproszenie numer 3

Powrót